HikayemizTomruğun hikayesi 1986 yılında başlamıştı. Öncesinde dekorasyon işleri yapan atölyemiz şu anda hizmetine ürün odaklı çalışarak devam ediyor. Tasarım ve zanaatı ortak paydada birleştiren bir anlayış ile serüvenimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Mobilya sektörüne farklı bir perspektiften bakarak, tasarımlarımızda kullanıcı odaklı çözüm üretiyor ve bu çözümleri estetik kaygıları düşünerek ele alıyoruz.

Doğal malzemeler ile çalışmalarımıza devam ederken, geleneksel üretim tekniklerini de sürdürme gayretindeyiz. Doğal malzeme kullanımı ve geleneksel üretim tekniklerinin sürdürülmesi, üretilen her ürünü birbirinden benzersiz kılıyor. Böylelikle Tomruk, kullanıcıya daha özelleştirilmiş ürünler sunuyor.Tomruk, kullanıcı için zamansız mobilyalar üretme gayretinde.Masif malzemeler ile dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler üretmeyi benimsiyoruz.

Sürdürülebilirlik bizim için çok önemli. Kereste seçimlerimizi yaparken fırın kurusu malzemeleri tercih ediyoruz. Böylelikle uzun ömürlü mobilyaların üretimini sağlıyoruz. Fireleri değerlendirmeye çalışıp, doğadan maksimum verimi alıp tüketme mantığı yerine üretme mantığına sadık kalmaya çalışıyoruz.

             

         

© 2020 Tomrukdesigncrafts. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.